16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 185.6 cm (~67.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z2580 |
| Procesor | Dual-core 2.0 GHz |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| RAM | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16/32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 212 x 130 x 9.8 mm (8.35 x 5.12 x 0.39 in) |
| Waga | 292 g (10.30 oz) |