16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 800 x 1280 pixels (~216 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 7.0 inches (~62.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z2560 |
| Procesor | Dual-core 1.6 GHz |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 4100 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery (15.5 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 193 x 118 x 9.6 mm (7.60 x 4.65 x 0.38 in) |