16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 10.50" |
| Rozmiar | 10.5 inches, 319.7 cm (~67.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1600 x 2560 pixels, 16:10 ratio (~288 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3580 |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz |
| GPU | PowerVR G6430 |
| RAM | 32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 5.0 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 243.4 x 195.4 x 6.2 mm (9.58 x 7.69 x 0.24 in) |
| Waga | 597 g (1.32 lb) |