16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 17.30" |
| Rozmiar | 17.3 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Full HD 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i5 8250U 1.6GHz |
| GPU | AMD Radeon 530 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB SSD + 1TB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |