16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Touchscreen |
| Przekątna | 13.30" |
| Rozmiar | 13.3 |
| Rozdzielczość | Full HD / Touchscreen 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i5 8250U 1.6GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB SSD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |