16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 498 cm³ |
| Moc | 2.5 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik dell’orto |
| Zbiornik paliwa | 4.2 l |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 957.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 175 disc brake with hydraulic master |
| Hamulce tył | Bębnowe (drum brake). 90 mm drum brake with extractable pin |
| Zawieszenie przód | Magnum 32mm hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Mechanical shock absorber |
Opony
| Opony przód | 2.50-14 |
| Opony tył | 3.00-12 |