16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 798 090
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 498 cm³ |
| Moc | 11.0 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik dell’orto phbg 19 |
| Zbiornik paliwa | 4.2 l |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 957.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 180 mm disc brake with hydr. master cylinder and calliper |
| Hamulce tył | Single disc. 160 mm disc brake with hydr. master cylinder and caliper |
| Zawieszenie przód | Magnum |
| Zawieszenie tył | Special racing |
Opony
| Opony przód | 2.50-12 |
| Opony tył | 2.75-10 |