16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.72''1080x2408p |
| Rozdzielczość | 100 MP, Wide Angle, Primary Camera, 5 MP, Macro Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8781 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10200 mAh |
| Bateria | Li-Ion 10200mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |