16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 806 745
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 3780 cm³ |
| Moc | 48.5 KM |
| Moment obrotowy | 35.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 19.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Inverted forks 41mm |
| Zawieszenie tył | Preload-adjustable dual shocks |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 150/70-17 |