16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 6520 cm³ |
| Moc | 68.0 KM |
| Moment obrotowy | 65.2 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk integrated cr and s/walbro/dell’orto ignition/injection system, 52 mm throttle housing, twin injectors, twin spark |
| Zbiornik paliwa | 12.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1368.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Tele-hydraulic fork with 46mm diameter rods |
| Zawieszenie tył | oscillating swingarm, single shock absorber |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |