16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 6520 cm³ |
| Moc | 53.6 KM |
| Moment obrotowy | 58.9 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk integrated cr and s/walbro/dell’orto ignition/injection system, 52 mm throttle housing, twin injectors, twin spark |
| Zbiornik paliwa | 12.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1368.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Four opposing pistons radial caliper with 4 pads |
| Hamulce tył | Single disc. Floating caliper |
| Zawieszenie przód | Tele-hydraulic fork with 46mm diameter rods |
| Zawieszenie tył | Oscillating swingarm, single shock absorber |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |