16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 8 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1560 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 95.0 KM |
| Moment obrotowy | 210.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 69.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 145.0 km/h |
| 0-100 km/h | 15.90 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4959 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Wysokość | 1940 mm |
| Rozstaw osi | 3275.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Stabilizer bar |