16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 12.30" |
| Rozmiar | 12.3 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Retina Display 2736x1824 |
Wydajność
| Procesor | Intel Celeron Quad Core N3450 1.1GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 500 |
| RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB Flash Storage |
System
| System operacyjny | Windows 10 |