16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2016 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1497 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 109.0 KM (80.0 kW) |
| Moment obrotowy | 140.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 172.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4580 mm |
| Szerokość | 1760 mm |
| Wysokość | 1483 mm |
| Rozstaw osi | 2600.0 mm |
| Masa własna | 1285.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |