16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 256 colors |
| Rozmiar | 128 x 128 pixels |
Bateria
| Pojemność | 720 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 720 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 50.3 x 94 x 24 mm (1.98 x 3.70 x 0.94 in) |