16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | FSTN monochrome graphics |
| Rozmiar | 112 x 64 pixels |
Bateria
| Pojemność | 650 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 650 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 45 x 20 mm (4.17 x 1.77 x 0.79 in) |