16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6930 cm³ |
| Moc | 70.1 KM |
| Moment obrotowy | 60.9 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk bosch efi, ride by wire |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | KYB, 41mm telescopic forks, fully adjustable |
| Zawieszenie tył | KYB shock with preload and compression adjustment |
Opony
| Opony przód | 110/80-18 |
| Opony tył | 180/55-17 |