16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~218 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.5 inches (~60.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 3.2 MP |
| Szczegóły przedniego | 3.15 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.0 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 136.5 x 68 x 7.9 mm (5.37 x 2.68 x 0.31 in) |