16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~57.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7731 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124 x 64.2 x 9.9 mm (4.88 x 2.53 x 0.39 in) |