16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~51.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7715 |
| Procesor | 1.0 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114.5 x 62.3 x 10.4 mm (4.51 x 2.45 x 0.41 in) |