16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 57.6 cm (~64.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~207 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7731 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat), upgradable to 5.0 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 133.5 x 66.5 x 10.1 mm (5.26 x 2.62 x 0.40 in) |
| Waga | 134 g (4.73 oz) |