16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 74.5 cm2 (~58.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~424 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 508 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, PDAF, FLIR thermal camera (Lepton module) |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 4500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4500 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.0 (Oreo), upgradable to Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, SBAS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 163 x 78 x 13 mm (6.42 x 3.07 x 0.51 in) |