16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | a-Si AHVA capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.70" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~312 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.7 inches (~56.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8952 Snapdragon 617 |
| Procesor | Octa-core (4x1.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 405 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| autofocus| dual-LED (dual-tone) flash; FLIR thermal camera (Lepton module) |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 3800 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 3800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.1| A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS BDS |
| USB | microUSB 2.0| USB Host |
Wymiary i waga
| Wymiary | 147.9 x 73.4 x 12.7 mm (5.82 x 2.89 x 0.5 in) |