16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.65" |
| Rozmiar | 5.65 inches, 82.4 cm2 (~68.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~285 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.8, (wide), 1/2.55", 1.4\\xc2\\xb5m, dual pixel PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 3100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3100 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), planned upgrade to Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158.1 x 76.6 x 9.7 mm (6.22 x 3.02 x 0.38 in) |