16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 78.1 cm2 |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~293 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6761D Helio A20 (12 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 4200 mAh |
| Bateria | Li-Po 4200 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10, planned upgrade to Android 11.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |