16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~60.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~441 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6757 Helio P20 (16 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.6 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T880MP2 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS (market dependant) |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152 x 75 x 12.9 mm (5.98 x 2.95 x 0.51 in) |