16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~21.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8905 Snapdragon 205 (28 nm) |
| Procesor | Dual-core (2x1.3 GHz Cortex-A7) |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 4GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2300 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2300 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | KaiOS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 138 x 60 x 14 mm (5.43 x 2.36 x 0.55 in) |