16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~182 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches (~25.8% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| RAM | 192 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1140 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1140 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.2 x 53.3 x 20.3 mm (4.30 x 2.10 x 0.80 in) |