16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~182 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches (~27.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| RAM | 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 3.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.9 x 50.5 x 21.1 mm (4.33 x 1.99 x 0.83 in) |