16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.60" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~259 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.6 inches (~43.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 1.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1460 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1460 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 129 x 65.5 x 15.2 mm (5.08 x 2.58 x 0.60 in) |