16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~51.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Plus |
| Procesor | Dual-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 225 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 129.9 x 68.1 x 13.7 mm (5.11 x 2.68 x 0.54 in) |