16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 2.90" |
| Rozmiar | 400 x 240 pixels (~161 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.9 inches (~37.8% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| RAM | 192 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB (123 MB user available) |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1440 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1440 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112.8 x 56.2 x 24.6 mm (4.44 x 2.21 x 0.97 in) |