16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.0 cm2 (~25.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 512MB 192MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512MB 192MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1140 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1140 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 2.1, A2DP, EDR |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.2 x 53.3 x 20.3 mm (4.30 x 2.10 x 0.80 in) |