16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2295 cm³ |
| Moc | 16.0 KM |
| Moment obrotowy | 18.3 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 11.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1397.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Inverted Telescopic, 48mm upper, 37mm lower |
| Zawieszenie tył | Monoshock with preload adjustment |
Opony
| Opony przód | 3.00-21 |
| Opony tył | 4.60-18 |