16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 2490 cm³ |
| Moc | 24.8 KM |
| Moment obrotowy | 22.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi efi |
| Zbiornik paliwa | 15.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | 37mm inverted fork, |
| Zawieszenie tył | Preload adjustable monoshock |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 120/70-17 |