16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3780 cm³ |
| Moc | 36.2 KM |
| Moment obrotowy | 35.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi efi |
| Zbiornik paliwa | 18.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1321.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | 41mm inverted telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Preload adjustable monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 150/70-17 |