16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2015 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1991 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM (103.0 kW) |
| Moment obrotowy | 186.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4820 mm |
| Szerokość | 1810 mm |
| Wysokość | 1765 mm |
| Rozstaw osi | 2960.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, Torsion |