16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2011 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 50.0 KM |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 30.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 151.0 km/h |
| 0-100 km/h | 14.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3460 mm |
| Szerokość | 1618 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Rozstaw osi | 2340.0 mm |
| Masa własna | 870.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | spring |