16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2016 |
Silnik
| Moc | 53.6 KM |
| Moment obrotowy | 125.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Floating two piston calliper |
| Hamulce tył | Single disc. Floating one piston calliper |
| Zawieszenie przód | Dual Lever Evolution 100 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Asymmetric mono-shock absorber. 115 mm skoku |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 150/70-ZR17 |