16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 4916 cm³ |
| Moc | 34.0 KM |
| Moment obrotowy | 40.7 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Zbiornik paliwa | 10.6 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1397.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 37 mm Showa conventional forks |
| Zawieszenie tył | Showa non-adjustable, gas-charged compression shock |
Opony
| Opony przód | 100/80-16 |
| Opony tył | 120/80-16 |