16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Moc | 53.6 KM |
| Moment obrotowy | 80.0 Nm |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Nissin 4 piston, fixed caliper |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo Single piston, floating caliper |
| Zawieszenie przód | OE Spec 43mm inverted forks, adjustable preload, compression and rebound |
| Zawieszenie tył | OE Spec Works Performance Shock with adjustable rebound and preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 180/55-17 |