16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm2 (~71.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 505 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/2.0, 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.0, 1/4", 1.12\\xc2\\xb5m |
Bateria
| Pojemność | 3400 mAh |
| Bateria | Li-Po 3400 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1.2 (Nougat), upgradable to Android 8.0 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152.3 x 76.7 x 8.4 mm (6.00 x 3.02 x 0.33 in) |