16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 74.5 cm2 (~69.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz |
| GPU | Adreno 308 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, f/2.0, 1/4.0", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP, f/2.0, 1/5", 1.12\\xc2\\xb5m |
Bateria
| Pojemność | 3100 mAh |
| Bateria | Li-Po 3100 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1.2 (Nougat), upgradable to Android 8.0 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 148.1 x 72.9 x 8.4 mm (5.83 x 2.87 x 0.33 in) |