16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 74.5 cm (~70.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~424 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8953-Pro Snapdragon 626 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| RAM | 64/128 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64/128 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.8, 1/2.55", 1.4µm, PDAF |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.0 |
System
| System operacyjny | Android 7.1.1 (Nougat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 146.5 x 72.7 x 7.8 mm (5.77 x 2.86 x 0.31 in) |
| Waga | 158 g (5.57 oz) |