16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 62000 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 445.0 KM |
| Moment obrotowy | 603.0 Nm |
Paliwo
| Zbiornik paliwa | 32.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 2 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 2032.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Single disc. Two-piston floating calipers |
| Zawieszenie przód | 63mm inverted forks |
| Zawieszenie tył | Dual 13.0 coil over shocks |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 300/35-18 |