16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 62000 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 445.0 KM |
| Moment obrotowy | 549.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 32.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 2070.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Dual 4-piston caliper, floating disc |
| Hamulce tył | Single disc. 4-piston caliper, floating disc |
| Zawieszenie przód | Inverted forks, 63 mm, adjustable preload, |
| Zawieszenie tył | Dual 13.0 inch coilover shocks, adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 275/60-R15 |