16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 11700 cm³ |
| Moc | 109.0 KM |
| Moment obrotowy | 116.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic port fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1493.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Telescopic forks with 43 mm fixed-tube diameter |
| Zawieszenie tył | Cast aluminium single swinging arm with BMW Motorrad Paralever |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |