16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12540 cm³ |
| Moc | 136.0 KM |
| Moment obrotowy | 143.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with ride-by-wire throttle system |
| Zbiornik paliwa | 18.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS, 4-piston radial calipers |
| Hamulce tył | Single disc. ABS, dual-piston floating caliper |
| Zawieszenie przód | Upside-down telescopic fork, Ø 45 mm |
| Zawieszenie tył | Cast aluminum single-sided swing arm with BMW Paralever; WAD strut (travel-related damping), spring pre-load hydraulically adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |