16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 032
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3130 cm³ |
| Moc | 34.0 KM |
| Moment obrotowy | 28.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electric throttle ride by wire |
| Zbiornik paliwa | 11.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 4-piston fixed caliper, radially bolted. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston floating caliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | Inverted telescopic fork, Ø 41mm |
| Zawieszenie tył | Cast aluminum dual swing arm, central spring strut, spring pre-load adjustable |
Opony
| Opony przód | 110/70-R17 |
| Opony tył | 150/60-R17 |