16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 8950 cm³ |
| Moc | 99.0 KM |
| Moment obrotowy | 92.2 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 15.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1521.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. 4-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | Upside-down telescopic fork, Ø 43 mm |
| Zawieszenie tył | Cast aluminium dual swing arm, central spring strut, spring pre-load hydraulically adjustable, rebound damping adjustable |